Labiekārtotas telpas Bērnu veselības centrā

Cēsu klīnikas Bērnu veselības centrā ar Cēsu Rotary kluba atbalstu, piesaistot Rotary D2410 apgabala projektu fonda finansiālu atbalstu, labiekārtota un uzlabota vide ambulatoro konsultāciju uzgaidāmajā telpā. Iegādātas ērtas mēbeles dzīvespriecīgās krāsās, kas mazajiem pacientiem un arī viņu vecākiem palīdzēs radīt pozitīvas emocijas.


Cēsu Rotary kluba 2022./2023. prezidente Māra Majore – Linē stāsta: “Kad “Cēsu klīnika” uzrunāja mūsu klubu šīs idejas īstenošanai, tā ļoti uzrunāja. Šis atbalsts ļāva īstenot ieceri par mājīgu vidi un tas ir svarīgi. Bērni un arī vecāki, dodoties pēc medicīniskās palīdzības, ļoti bieži ir satraukušies, bet gaišas krāsas, skaista vide palīdz sajusties labāk un noskaņoties pozitīvāk. Turklāt ir liels gandarījums sniegt atbalstu Cēsu klīnikai!”


Cēsu klīnikas Bērnu nodaļas ar dienas stacionāru virsārste, bērnu veselības centra vadītāja Ilze Dambe saka: “Cēsu klīnikā ir laba pieejamība valsts apmaksātām pediatru ambulatorajām konsultācijām – strādājam katru darba dienu. Pediatri ir tiešās pieejamības speciālisti, tāpēc ģimenes ar bērniem var ērti saņemt medicīnisko palīdzību dažādās situācijās. Gaišas, mājīgas telpas, vide, kurā bērni jūtas droši un gaidīti ir īpaši svarīga, lai mazinātu trauksmi un bailes no ārsta apmeklējuma. Pozitīva pieredze bērnībā veicina veselības pratību – vēlāk, arī pieaugušo vecumā, šī pieredze palīdz labāk sadarboties ar ārstniecības personām. Sirsnīgi pateicamies Cēsu Rotary klubam par atbalstu mēbeļu iegādē.”

Foto: Cēsu klīnikas arhīvs, Laura Kalniņa

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s