Jūrmalā norisinājies iedvesmojošs un sirsnīgs projekts bērniem ar īpašām vajadzībām

Maija nogalē projekta “Bērnus iedvesmo Jūrmala” Jūrmalas Rotary klubs uzņēma viesos bērniņus ar īpašām vajadzībām no Rēzeknes. Pasākums norisinājās sadarbībā ar biedrību “Eņģeļi ar mums”. Biedrība pastāv jau kopš 2010. gada un tā apvieno Rēzeknes novada ģimenes, kas audzina bērnus un jauniešus ar kustību traucējumiem, diagnozi – bērnu cerebrālā trieka, neiroloģiskām un ģenētiskām saslimšanām.

Pasākuma organizatoru mērķis bija nepiespiestā un prieka pilnā atmosfērā iepazīstināt ciemiņus ar Jūrmalas īpašo šarmu un burvību, sniegt jaunus iespaidus, zināšanas, sagādāt daudz pozitīvu emociju un jauku atmiņu.

Viesiem bija iespēja izbaudīt saulaino un vasarīgo Piejūras pilsētas atmosfēru dodoties ekskursijā ar Armandu Muižnieku, piedalīties neparastajā Vitālija Jermolajeva Mirdzošo gleznu teàtrī” , kā arī iesaistīties aizraujošās meistarklasēs un komunikācijas spēlēs.

Projekta atbalstītàji, Cido, konditorijas fabrika Mario un màcību centrs Lando bija sarūpējuši viesiem garšīgas un noderīgas dāvanas: gardumus un izglītojošas grāmatas. Ar lielu prieku tika saņemtas arī meistares Lienas Kjaeras rokām darinātās rotaļlietas. Suvenīrus saņēmām arī no Jūrmalas Domes Labklājības pārvaldes, tos personīgi pasniegt bija ieradusies Domes deputāte Inese Kārkliņa, kuras darbs ikdienā ir cieši saistīts ar bērniem ar īpašām vajadzībām.

Jūrmalas Rotary klubs no sirds pateicas ikvienam, kurš ticēja un atbalstīja projekta realizāciju un īpašu paldies saka biedrības “Eņģeļi ar mums” vadītājai Inesei Muhambergai par ieguldīto spēku un enerģiju šis dienas organizēšanā. Nozīmīgs atbalsts saņemts arī no Rēzeknes pilsētas domes un Jūrmalas restorāna “Pegasa Pils”.

Jeļena Lazareva, Jūrmalas Rotary kluba prezidente saka:” Pateicoties jums bērniņiem pirmo reizi bija iespēja viesoties Jūrmalā, gūt jaunas zināšanas un pozitīvas emocijas!

Uzmanība ģimenēm, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, un iespēja viņiem palīdzēt, vienmēr būs par labu ikvienam un sabiedrībai kopā! Mūsu kluba komanda, es, Jeļena, Svetlana Binduka, Irina Lando, Romans Puškarjovs, Liene Kjaera, Margarita Šalajeva, pateicas visiem, kas noticēja projektam! Kopā mēs esam spēks!”

Foto: Marija Kaftailova un Aleksandra Gutčenko

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s