ROTARACT

Rotaract_RGB-EN

Rotaract ir organizācija, kurā satiekas 18-30 gadus veci jaunieši, lai darbotos sabiedrības labā, kā arī attīstītu savas līderības un profesionālās prasmes. Rotaract sākums meklējams 1968. gadā, kad Charlotte North Rotary klubā (Šarlote, Ziemeļkarolīna, ASV) tika izveidota Rotary International jauniešu programma. Mūsdienās tā ir nozīmīga Rotary sponsorēta organizācija, kuru veido vairāk nekā 9540 klubi ar apmēram 219 400 biedriem visā pasaulē. Rotaract iesaistās arī starptautiskos Rotary projektos, lai veicinātu mieru un savstarpējās sapratnes attīstību pasaulē. [1]

[1]https://en.wikipedia.org/wiki/Rotaract

Līderība ir būtisks Rotary aspekts, un mēs piedāvājam gan klubus, gan programmas, lai palīdzētu jaunajiem līderiem attīstīt savas prasmes. Ar šo grupu palīdzību dalībnieki cita starpā nostiprina savas līderības prasmes, kalpo sabiedrībai savā rajonā, uzlabo savu pasaules uztveri, sadraudzējas.

Rotarakts apvieno 18 līdz 30 gadus vecus cilvēkus universitātēs un dažādās kopienās visā pasaulē. Viņi organizē dažādas kalpošanas aktivitātes, pilnveido līderības un profesionālās prasmes un vienkārši gūst prieku. Lai gan Rotary klubi viņus atbalsta, Rotarakta biedri pārvalda un finansē savus klubus neatkarīgi. Rotarakta biedri cieši sadarbojas ar savu vietējo Rotary klubu un var tajā iestāties pēc tam, kad būs beiguši darboties kā Rotarakta biedri.

KĀ ES VARU PIEDALĪTIES ROTARAKTĀ?

Sekojiet Rotaraktam sociālajos tīklos FacebookTwitterSlideshare, un Storify, lai uzzinātu, ko Rotarakta klubi dara pasaulē. Lai atrastu Rotaraktu savā rajonā, sazinieties ar savu vietējo Rotary klubu.