Rīgas Rotary klubs aicina

Aicinu visus labās gribas cilvēkus atbalstīt mīļpasākumu “Mani pirmie zābaciņi…” gan ar savu darbu, adot, tamborējot vai kādā citā tehnikā darinot zīdaiņu zābaciņus no bērniem draudzīga materiāla, gan ziedojot kādu krāsainu dzijas kamoliņu, lai tiem, kam rocība maza, bet vēlme ieguldīt savu darbu būtu iespēja, saņemt materiālus un pašu rokām izgatavot zābaciņus.

Mīļpasākuma norises laiks sākas brīdī, kad esi izlasījis šo informāciju, un turpinās līdz brīdim kad saproti, ka vairs nevēlies to darīt. Vairākas reizes gadā tiek organizēti dāvinājumu pasniegšana, kādai no Latvijas dzemdību nodaļām, līdz šim pie dāvanām tikusi Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļa, vēl savu kārtu gaida Jēkabpils un citu Latvijas pilsētu jaundzimušo nodaļas.

Metodiskie padomi, palīdzība darba uzsākšanai būs atrodama gan pie manis, gan interneta resursos. Ticu, ka mammas, skolotājas, omītes un krustmātes arī neliegs savu padomu, tādejādi stiprinot paaudžu saskarsmes iespējas. Ceru, ka mīļpasākuma tālākās izaugsmes plāni un personiskā iesaistīšanās veicinās katra dalībnieka dalīšanās prieku.

Zemāk atradīsiet ieteicamo zābaciņu darināšanas veidu, bet tas nav obligāts.

https://www.youtube.com/watch?v=sAYZmwS1b4Y

Sekot līdzi pasākuma “Mani pirmie zābaciņi…” norisei var FB lapā, klātienes konsultāciju var saņemt sazinoties pa zemāk norādīto telefona numuru, darbus nodot iespējams sazinoties ar mani personiski, par laiku un vietu vienosimies

Saziņai e-pasts:

ra-moon@inbox.lv vai, mob.tel. 29180869.

Ramona Liepiņa – Krauja

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s