LABDARĪBAS LOTERIJA – VELOSIPĒDU NOMAS PAPLAŠINĀŠANAI UN VALKAS/VALGAS PILSĒTU LABIEKĀRTOŠANAI

Jau 16.reizi  2018.gada 5. un 6.maijā  norisināsies Lielais Robežtirgus. Katru gadu tā ietvaros biedrība “Valkas ROTARY klubs” organizē labdarības loteriju, kura norisināsies 2018.gada 5.maijā no plkst.8.30. Loterijas veiksmīgai norisei tiek vākti ziedojumi kāda konkrēta mērķa īstenošanai. 2017.gada loterijā iegūtie līdzekļi tika izlietoti – velo nomas punkta izveidošanai, kuru izmanto, gan vietējie iedzīvotāji, gan pilsētas viesi.

Šajā gadā ir iecere iegūtos līdzekļus izlietot – VELOSIPĒDU NOMAS PAPLAŠINĀŠANAI (ir doma papildināt velo nomu, lai to varētu izmantot cilvēku grupa līdz 40 cilvēkiem) UN VALKAS/VALGAS PILSĒTU LABIEKĀRTOŠANAI.

Loterijā katru gadu ir 480 biļetes, vienas biļetes cena EUR 1.50. Visas loterijas ir laimējošas.

Loterija sastāv no Valkas novada uzņēmēju, individuālo komersantu, iestāžu, biedrību, draugu kopu un visiem labas gribas cilvēku saziedotām lielāka vai mazāka izmēra dāvanām (dažādas preces, ražojumi, suvenīri, saimniecībā noderīgas lietas, dāvanu kartes u.t.t.).

 Papildus informācija par Lielo Robežtirgu:

Pasākums nemainīgi vienos tirgotājus gan no Latvijas un Igaunijas, gan no tālākām valstīm. Atrakcijas un mūzika priecēs tirgus apmeklētājus divu dienu garumā.       

Pasākuma laikā notiks – Labdarības loterija, tirgotāju andelēšanās, plaša kultūras programma, strītbols, izklaides bērniem, umurkumurs, zaļumballe, māmiņu dienai veltīti koncerti un citas aktivitātes sagaida Robežtirgus apmeklētājus un dalībniekus.        

5.maijā no plkst.10.00 Uz Latvijas – Igaunijas robežas, Rīgas un Raja ielas krustojumā norisināsies jau 5. konkurss gaļas ražotājiem jeb „5.Starptautiskais gaļas un desu festivāls”. Konkursā aicināti piedalīties gan uzņēmumi, kas ražo pārtiku, gan mājražotāji. Desu un žāvējumu kvalitāti vērtēs žūrija. Konkursā var piedalīties ar produktiem: desas – vārītās, pusžāvētās, žāvētās, cieti žāvētās, asinsdesas, putraimu desas, kupāti un citas un žāvētas gaļas produkti (cūkgaļa, liellopu gaļa, vistas gaļa u.c.). Tiks noteikti laureāti šādās nominācijās: Gardākā desa un Gardākais žāvējums.

Jau ceturto gadu Robežtirgus laikā 5.maijā norisināsies arī gaļas cepšanas sacensības jeb Valkas/ Valgas Barbekjū konkurss “Grils bez robežām 2018”, kurā individuālie dalībnieki vai komandas sacentīsies gaļas marinēšanā un cepšanā. Konkursam starts tiks dots jau plkst. 8.00 no rīta, Tartu ielā 2, Valgā, kad ieradīsies komandas, lai saņemtu grilējamos produktus. Dalībniekiem uz grila būs jāgatavo vista, ribas, liellopu gaļa un deserts. Katrai komandai tiks iedots pārtikas grozs, kurā būs sacensībām nepieciešamie produkti.

Vērtēšana notiks atbilstoši WBQA (World BBQ Association) noteikumiem.

Vairāk informācijas par konkursiem – nolikumā, Valkas novada mājaslapā, sadaļā Kultūra/ Nolikumi.

Jau tradicionāli Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība un tirgū iegūtie līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu un loteriju tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim.

Šogad visu par tirdzniecības vietām iekasēto maksu plānots izlietot apstiprinātajam mērķim – velosipēdu nomas paplašināšanai un Valkas/Valgas pilsētu labiekārtošanai.”

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s