Pola Harisa safīra atzinību saņēmis Rotary Hanza kluba biedrs, Jānis Teteris

Šā gada rudens seminārs noslēdzās patiesi svinīgā atmosfērā, Rotary Hanza kluba ilggadējais biedrs – Jānis Teteris tika apbalvots ar īpašo Pola Harisa safīra apbalvojumu (Paul Harris Fellows Sapphire award).

To pasniedzot, Apgabala vecgubernatore Gunilla Olina (Gunilla Öhlin) sirsnīgi pateicās Jānim par viņa aizrautīgo un aktīvo darbību Rotary RYLA (Rotary Youth Leadership Award) apgabala programmas vadībā. Kā arī pauda patiesu gandarījumu par Jāņa nozīmīgo ieguldījumu Rotary kustības attīstībā gan Apgabala, gan starptautiskā līmenī, atzīmējot, ka šis ir lielisks piemērs, ko nozīmē “būt rotarietim”.

Rotary dibinātāja Pola Harisa vārdā nosauktais apbalvojums ir 1957. gadā izveidota atzinības forma ar pamatideju: motivēt un izteiktu pateicību par būtisku ieguldījumu Rotary Fonda programmā.

Šādu atzinību ir saņēmuši ne vien rotarieši, bet arī citas zināmas personas, ASV prezidents Džimijs Kārters, ASV astronauts Džeimss Lovels, ANO ģenerālsekretārs Havjers Peress de Kuelārs, poliomielīta vakcīnu izstrādātājs Jonass Salks.

2006. gadā Pola Harisa atzinību par nozīmīgu ieguldījumu sapratnes un draudzīgu attiecību veidošanā starp cilvēkiem pasaulē ir pasniegta arī Latvijas valsts prezidentei Vairai Vīķei Freibergai.

Vairāk par Pola Harisa atzinību var izlasīt ŠEIT.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s