Sadarbībā ar ShelterBox Rotary sniedz palīzību katastrofu izpostītajām kopienām

Rotary International 3. jūnijā paziņoja par trīs gadu partnerības atjaunošanu ar savu katastrofu seku likvidēšanas projekta partneri ShelterBox. Gandrīz 20 gadus šī unikālā humānās palīdzības alianse ir atbalstījusi ģimenes ar vietu, ko pēc katastrofas saukt par mājām.

Rotary ir globāls tīkls, kura dalībnieki rīkojas, lai panāktu ilgstošas pārmaiņas savās kopienās un visā pasaulē. ShelterBox nodrošina ārkārtas patversmes un citas būtiskas lietas, lai atbalstītu ģimenes, kuras katastrofā ir zaudējušas savas mājas.

Tas, kas sākās kā vietēja saikne ar vienu Kornvolas Rotary klubu, ir novedis pie starptautiskas kustības, kas līdz šim visā pasaulē ir nodrošinājusi 140 000 ShelterBox ģimenes telšu vai 390 000 patversmju komplektu (vērtība pārsniedz 54 miljonus sterliņu mārciņu).

“ShelterBox ir Rotary projekta partneris katastrofu seku likvidēšanā kopš 2012. gada, un mēs esam priecīgi atjaunot partnerību vēl uz trim gadiem,” saka Rotary starptautiskais ģenerālsekretārs Džons Hewko.

“Izmantojot šo projektu partnerību, Rotary biedri visā pasaulē var sadarboties ar ShelterBox, lai atbalstītu kopienas, kurām izmisīgi nepieciešama ārkārtas pagaidu pajumte un vitāli svarīgas preces pēc dabas katastrofām,” piebilst Hewko. “Turklāt Rotary un ShelterBox turpinās paplašināt sadarbības centienus, izmantojot sagatavotības apmācību un prepozīcijas palīga krājumus reģionos, kas pakļauti katastrofām.”

“ShelterBox” pagaidu izpilddirektore Karolīna Vaita sacīja: “Ikreiz, kad notiek katastrofa, Rotary ir mums blakus. No agrākajiem plānošanas posmiem līdz galīgajiem novērtējumiem Rotary dalībnieki palīdz ShelterBox izveidot kopienas kontaktus, organizēt loģistiku un sasniegt katastrofu skartas ģimenes attālos apgabalos, bez kurām citādi varētu iztikt.

Šī partnerība ir palīdzējusi ShelterBox kļūt par to, kas mēs esam šodien. Mūsu globālais tīkls ar 17 ShelterBox filiālēm, kas piesaista līdzekļus un izpratni visā pasaulē, attīstījās no Rotary attiecībām.

Lai iegūtu papildinformāciju vai intervijas no Rotary International, lūdzu, sazinieties ar chanele.williams@rotary.org vai zvaniet pa tālruni +1847 866 3466
Lai iegūtu papildinformāciju vai intervijas no ShelterBox, lūdzu, sazinieties ar phillybyrde@shelterbox.org vai zvaniet +447384 110828.
Īss video, kurā atbildes komandas loceklis Yi Shun Lai izskaidro, kā Rotary palīdzēja reaģēt uz tropisko vētru Usman: https://www.youtube.com/watch?v=8G2c7Da13M4

Fakti un skaitļi

90% no ShelterBox atbildēm, ko atbalsta Rotary
1,000 Rotary biedriem ir lomas ShelterBox, Lielbritānijā un starptautiskā mērogā
Kopš 2000. gada Rotary atbalstītāji “ShelterBox” piesaistījuši vairāk kā 54 miljonus sterliņu mārciņu

http://www.rotary.org

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s