Rudens seminārs

8. oktobrī viesnīcā Radisson Blu Daugava norisinājās ikgadējais Rotary Apgadala 2410 (Latvija – Zviedrija) Rudens seminārs organizācijas biedriem, kuri atbild par Rotary fondu (projektiem), biedru piesaistes jautājumiem, sabiedriskajām attiecībām un jauniešu apmaiņu.

Semināru atklāja Apgabala Gubernatore Gunilla Olina (Gunilla Öhlin), kam sekoja apgabala amatpersonu prezentācijas: Ivetas Lāces, jaunprezidentu treneres motivējošā uzruna, ieskats Rotary fonda darbības sistēmā un izmantošanas iespējās no J. Jākobsona, L. F. Karlsona vēstījums par aktualitātēm Polio sfērā (poliomielīta). Anita Ieriķe iepazīstināja semināra dalībniekus ar Rotary Jauniešu apmaiņas programmas iespējām, Anita Pužule prezentēja komunikācijas, sabiedrisko attiecību un Rotary zīmola plāna nosacījumus un problēmjautājumus. Noslēgumā nākamā gada Gubernators Guntars Kniksts akcentēja Rotary vērtību un mērķu realizēšanas uzdevumu klubu, kā arī katra biedra ikdienā.

Rudens mācību seminārs ir ne vien nozīmīgs informācijas iegūšanas un mācību aspektā, dalība tajā arī ir nosaka, vai klubs kvalificēsies Rotary fonda un Rotary jauniešu apmaiņas programmām.Ņemot vērā aktuālo epidemiloģisko situāciju valstī un nepieciešamos drošības norādījumus, pirmo reizi pasākums tika organizēts kombinējot klātienes un paralēli Zoom vebināra formātu.

*Rotary organizācija visā pasaulē vieno ap 1,2 miljoniem uzņēmēju un citu profesiju pārstāvju. Tās biedri īsteno visdažādākos palīdzības projektus, atbalsta augstus profesionālās ētikas principus un veicina mieru un labu gribu visā pasaulē.

Mūsu moto ir „Pašaizliedzīgi kalpot”.Šobrīd vairāk nekā 200 pasaules valstīs un reģionos darbojas ap 35 000 klubu, kurus vieno kopīgi ideāli, mērķi un ētiskās vērtības.

Iesākumā Rotary tika dibināts kā biedrība ar komerciālām interesēm, bet pavisam drīz tā sāka vērsties plašumā, piesaistot visdažādāko profesiju pārstāvjus un līdzās sākotnējam mērķim – veicināt dažādu profesiju pārstāvju savstarpējos kontaktus – organizācija priekšplānā izvirzīja arī sociālas palīdzības un labdarības uzdevumus.

#rotary#rotarylatvija#rotaryinternational

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s