Rīgas Rotary klubs turpina atbalstīt mediķus cīņā ar Covid-19.

Izprotot sarežģīto situāciju slimnīcās un veco ļaužu pansionātos, kas izveidojusies straujās vīrusa Covid-19 izplatīšanas rezultātā, Rīgas Rotary klubs nolēma turpināt atbalstīt mediķus, kuri, pildot savus darba pienākumus, rūpējas par inficētajiem pacientiem.

Jau martā, sākoties Covid-19 pandēmijai, Rīgas Rotary klubs sadarbībā ar Zviedrijas rotariešiem (gan no mūsu – 2410, gan 2340 apgabala) Neatliekamās Palīdzības mediķiem Rīgā, Gulbenē, Madonā, Rēzeknē, Pļaviņās, Jēkabpilī, Rēzeknē, Talsos, Valkā, Saldū, Grobiņā, Skrundā sarūpēja siltas pusdienas, kā arī nogādāja uzmundrinošu kafiju Kuldīgas mediķiem.

Bauskas slimnīcas sūtītais ‘paldies’

Šoreiz, pateicoties Rīgas Rotary kluba biedru dāsnajiem ziedojumiem,  mums bija iespēja ar aromātisku kafiju, kas tik ļoti nepieciešama mediķu možumam, jo īpaši nakts stundās, iepriecināt mazās slimnīcas Saldū , Priekulē, Līvānos, Madonā, Ludzā un Ogres veco ļaužu pansionātā. 

Rīgas Rotary kluba iniciatīvai atsaucās arī Zviedrijas Rotary klubi no 2340 apgabala. Pateicoties šiem ziedojumiem, varējām nodrošināt ar siltām pusdienām gan Vidzemes slimnīcu Valmierā, gan Bauskas un Aizkraukles slimnīcas, gan arī Dzelzavas veco ļaužu pansionāta darbiniekus .

Bijām priecīgi atbalstīt ar ziedojumiem arī Rīga Rīdzene Rotary  un Jelgavas Rotary kluba īstenotos projektus mediķu atbalstam.

Mēs patiesi ceram, ka ar šiem darbiem esam parādījuši cieņu un atbalstu mūsu mediķiem, kuri šobrīd atrodas mūsu veselības un pat dzīvības sardzē!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s