Ģimeņu kopā būšanas priekam

Reizēm gadās novērot, ka ģimenēs ar maziem bērniem vecākiem ne vienmēr izdodas jēgpilni pavadīt brīvo laiku ar savām atvasēm.

Cēsu Rotary kluba prezidentei Mārai Majorei – Linē, pārrunājot aktualitātes un izaicinājumus sociālajā jomā, šo jautājumu aktualizēja Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem Baiba Āboliņa.

Tam, ka vecāki ar bērniem nepavada laiku kopā, iemesli ir dažādi. Nereti vecāki paši savis bērnības gados nav izbaudījuši kopā būšanu ar vecākiem spēlējoties un darbojoties. Par labu nenāk arī nogurums, stress, pārslogojums darbā vai pat vairākos, lai nopelnītu iztiku.

B. Āboliņas un viņas kolēģu ideja ir rosināt ģimenēs ar bērniem spēlēt galda spēles, kas ir viens no lieliskiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Cēsu Rotary kluba biedri nolēma pārskatīt savus galda spēļu krājumus un dot tām “otro elpu”, dāvinot spēles Sociālā dienesta uzmanības lokā nonākušajām ģimenēm ar bērniem. Šonedēļ B. Āboliņai nodotas 14 dažādas spēles, kā arī papīrs, zīmuļi un 3 bērnu grāmatiņas.

Bet februāra sākumā cēsinieki saņēma Rīdzenes Rotary kluba biedres Anitas Pužules sūtītu papildinājumu – vēl grāmatas un spēles, kas palīdzēs vecākiem interesanti un jēgpilni kopā pavadīt laiku ar atvasēm!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s