Tiekamies Ziemassvētku vecīšu skrējienā

Rīgas Starptautiskais Rotary klubs aicina ikvienu piedalīties 8. decembrī tradicionālajā Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienā “Santa Fun Run”, kura mērķis ir palīdzēt bērniem Latvijas slimnīcās ātrāk izveseļoties.
Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens nu jau ir kļuvis par jauku tradīciju daudziem cilvēkiem Latvijā. Tas ir pozitīvām emocijām piepildīts pasākums, kurā piedalās simtiem jautru dalībnieku – gan ģimenes, gan atraktīvas uzņēmumu komandas un kolektīvi, kā arī individuāli dalībnieki.
Skrējienā, kas notiks jau 12. reizi, var piedalīties ikviens, iegādājoties biļetes, ienākumi no kurām tiks ziedoti bērniem Latvijas slimnīcās. Ziemassvētku vecīšu tērpi jau iekļauti biļešu cenā, savukārt Ģimenes biļešu cenā iekļauti divi kostīmu komplekti pieaugušajiem un divi kostīmu komplekti bērniem.
Reģistrāciju skrējienam iespējams veikt www.ekase.lv. Grupu pieteikumus (vairāk nekā 20 dalībnieki) aicinām sūtīt uz e-pastu: rirc@mshansa.lv
Labdarības pasākumu organizē Rīgas Starptautiskais Rotary klubs, kas arī šogad aicina izdarīt labu darbu un pievienoties Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienam.
Skrienam 8. decembrī plkst.11.30. Pulcēšanās Doma laukumā sāksies jau plkst.10.30.
25182137_1766456180062651_1625461449402506357_o

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s