Kopprojekta ietvaros svinīgi tiek atklāts lifts Ērgļu pansionātā

2018. gada 4.jūnijā Ērgļu pansionātā ar svinīgu lifta atklāšanas ceremoniju noslēdzās Leverkūzenas – Oplādenas ( Vācija) un  Salaspils Rotari klubu District Grant (DG) projekts ” Lifta iegāde Ērgļu novada sociālās aprūpes centram”.

Pagājušā gada pavasarī Salaspils Rotaru klubs saņēma aicinājumu iesaistīties Leverkūzenas -Oplādenas Rotary kluba DG projektā. Salaspils Rotary kluba pārstāvji apmeklēja Ērgļu novada pansionātu, tikās ar pašvaldības pārstāvjiem un pieņēma lēmumu par sadarbību un partnerību minētajā projektā. Ņemot vērā to, ka lielākā daļa Ērgļu pansionāta iemītnieku pārvietojas ratiņkrēslos vai ar palīgierīču palīdzību, projekta rezultātā izbūvetais lifts būtiski uzlabos pansionāta iemītnieku vides pieejamību un atvieglos sociālo aprūpētāju darbu.

Pirms atklāsanas rotariešus sagaidīja pansionāta iemītnieki un enerģiskā pansionāta vadītāja Ieva Dūduma. Atklāšanā piedalījās rotarieši no Vācijas un Salaspils Rotary kluba, kā arī Rotary draudzības apmaiņas (RFE) grupa no Filipīnām. Pasakuma noskaņu svinīgu un pacilātu darīja vietējās skolas bērnu pūtēju orķestra priekšnesums. Klātesošajiem bija gandarījums par paveikto, un īsta Rotari plašuma un spēka sajūta.

Ceremonijas laikā Leverkūzenas – Oplādenas Rotary kluba pārstāvis Fried Wolter pasniedza Salaspils Rotary kluba biedram un apgabala Gubernatora palīgam Guntaram Knikstam Rotary apbalvojumu – Paul Haris Fellow nozīmi, par ieguldījumu klubu sadarbības veicināšanā un projekta realizēšanā.   

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s