Valkas Rotary klubs aicina piedalīties labdarības akcijā

Valkas Rotary klubs un Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas Skolēnu pašpārvalde aicina piedalīties labdarības akcijā “Ziemassvētku brīnums Arturam Klotam”! 

Valcēnietis Arturs Klots, būdams 8.klases skolēns, 2008.gadā neveiksmīgi nokrita un salauza mugurkaulu. Tajā brīdī viss ierastais viņam pilnībā mainījās. Turpmākā dzīve jāpavada pārvietojoties ratiņkrēslā. Arturs pieņēma pārmaiņas un nepadevās. Viņš atrada veidu, kā aktīvi piedalīties sabiedriskajā dzīvē un sportā. Viņš izmēģināja ratiņbasketbolu, bet  vēlāk –  parabobsleju. Saprotot, ka tas ir viņa sporta veids, aktīvi trenējās un pagājušajā sezonā kļuva par pasaules čempionu parabobslejā.

Arturam ir nepieciešams uzturēt sevi fiziskā formā, bet trenažieru zāles viņam nav pieejamas. Arturs varētu trenēties mājās, bet līdzekļu trenažiera iegādei nepietiek. Tāpēc lūdzam atbalstīt Arturu un ziedot līdzekļus trenažiera iegādei. Priecāsimies kopā ar viņu nākamajās parabobsleja sacensībās.

 Līdz 21. decembrim ziedot vari:

  • VALKAS ROTARI KLUBS, reģ, Nr.40008039144, Norēķinu konts Nr.LV21UNLA0050019669357 AS “SEB banka”, SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X;
  • Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas kafejnīcā “Sprints”;
  • Valkas novada domē Beverīnas ielā 3;
  • veikalā “Oļupe”.

Dāvāsim Ziemassvētku brīnumu Arturam! 

Palīdzēsim viņam piepildīt sapni!

Organizē Valkas Rotary klubs pēc Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas Skolēnu pašpārvaldes iniciatīvas.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s