Latvijas rotarieši Meksikā

 

No š.g. 10. līdz 26. martam no Latvijas (Rotary apgabala 2410) uz Meksiku Rotari Draudzības Apmaiņā ir devusies grupa 10 cilvēku sastāvā, kas pārstāv Rīgas, Jelgavas, Salaspils, Gulbenes, Rīgas Rīdzenes Rotari klubus.

Kā zināms, Rotary Draudzības Apmaiņa (RFE) ir starptautiska apmaiņas programma rotariešiem un rotariešu pāriem. Tā nodrošina dalībniekiem iespēju iepazīt citas kultūras, uzturoties rotariešu mājās, apmeklējot viņu klubus un piedaloties viņu kopienu dzīves aktivitātēs. Apmaiņas mērķi ir ar šo pārrobežu vizīšu palīdzību sekmēt starptautisko sapratni un mieru un veicināt starp-klubu attiecības, sadraudzību un kopīgu labdarības projektu realizēšanu. Rotarieši paši sedz ceļa izmaksas. Apmeklējamajā apgabalā par viņiem rūpējas rotarieši, uzņem ģimenēs, aicina uz Rotary klubu sanāksmēm, nodrošina ekskursijas, utt.

Meksikas Rotary apgabals 4110 ir lielākais apgabals Meksikā, kas sastāv no 5 štatiem – Chihuahua, Coahuila, Durango, Aguascalientes un Zacatecas. Tās visas ir skaistas zemes. Mūsu grupai būs iespēja apmeklēt arī Gvadalaharu, kas ir citā apgabalā, un slavenās Meksikas pludmales. Mūsu rotariešu komandai tā ir lieliska iespēja iepazīt Meksiku un uzzināt ko vairāk par Rotari tālajā zemē, valsts vēsturi, kultūru, tradīcijām un iepazīt un saprast labāk Meksikas cilvēkus.

Pēc kāda laika grupa no Meksikas ieradīsies atbildes vizītē Latvijā. RFE dalībniekiem un pārējiem rotariešiem ir aktīvi jāiesaistās viesu uzņemšanā, izmitināšanā, programmas nodrošināšanās, utt.

Visi esat laipni aicināti piedalīties Rotari Draudzības apmaiņas programmās!

Nupat esam atkal saņēmuši piedāvājumu no Indijas sarīkot vēl vienu draudzības apmaiņu nākamajā Rotari gadā! Un sekos vēl citas!

Maija Līne

Rotary apagbala 2410

atbildīgā par RFE

t. 29250069

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s