Ielūgums. Ilgtspējīga līderība/ Sustainable leadership

Aicinām izvēlēties un sponsorēt dalībniekus Rotary jauniešu līderības semināram (RYLA), kas notiks Linčēpingā, Zviedrijā š.g. 12.-14. maijā
Pieteikšanās termiņš: 2016.gada 21.aprīlis

Dalības maksa (dalībniekiem no Latvijas): 190 EUR/pers. Sponsori sedz ceļošanas izdevumus uz/no Linčēpingas

Dalībnieku vecums: 20-30 gadi
”RYLA” (Rotary Youth Leadership Award) ir Rotary jauniešu līderības seminārs, viena no Rotary programmām ar svarīgu mērķi – iedzīvināt Rotary garu jauniešos, kas būs nākamie vadītāji un līderi. Arī jūsu klubs var nākt ar savu devumu, atrodot piemērotu dalībnieku un sponsorējot viņa dalību šajā pasākumā. Seminārs notiks angļu valodā, pulcējot 20 dalībniekus no Zviedrijas un Latvijas. Dalībniekiem jābūt vecumā no 20 līdz 30 gadiem un ieinteresētiem līderības jautājumos.
2016.gada RYLA seminārs notiks Linčēpingā, vienā no lielākajām universitātes pilsētām Zviedrijā. Dalībnieki uzturēsies viesnīcā “Quality Hotel Ekoxen”, kas atrodas pilsētas centrā.
Semināra dalībniekus iesaka un sponsorē Rotary klubi un piedalīties var visi – gan rotariešu bērni un radinieki, gan ar Rotary nesaistītas personas. Semināra dalības maksu un dalībnieka ceļa izdevumus sedz sponsorējošais Rotary klubs vai organizācija/uzņēmums/individuāla persona.
Pieteikuma veidlapas Rotary klubi iesūta līdz š. g. 21. aprīlim Guntaram Knikstam uz e-pastu guntars.kniksts@inbox.lv. Pieteikuma veidlapa ir pievienota šeit Pieteikuma_FormaLAT_RYLA2016
RYLA semināra mērķis ir dot jauniešiem iespēju Rotary kontekstā pilnveidot līderības prasmes, paplašināt savu paziņu loku, dalīties uzskatos un pieredzē, kā arī iepazīties ar pieredzējušu vadītāju un līderu zināšanām. Seminārs piedāvā dalībniekiem iespējas vingrināties runāt angliski, patīkami un lietderīgi pavadīt laiku kopā ar citu kultūru pārstāvjiem.

Semināra programmā paredzēts aplūkot līderības jautājumus no dažādiem aspektiem. Šī gada RYLA semināra galvenā devīze ir Ilgtspējīga līderība. Starptautiskais Rotary rekomendē RYLA seminārā apskatīt tādus tematus, kā:
• līderības pamati,
• pozitīvās līderības ētika,
• komunikācijas prasmju nozīme līdera darba efektivitātē,
• problēmu un konfliktu risināšana,
• kas ir Rotary un ko Rotary dara sabiedrības labā?
• pašapziņas un pašcieņas celšana.
Seminārā mēs runāsim un kopīgi diskutēsim par iepriekšminētajiem tematiem, aplūkojot tos kontekstā ar mūsdienu vadītājiem un līderiem izvirzītajiem uzdevumiem, runāsim par miera un stabilitātes nodrošināšanu pasaulē saistībā ar līderības un vadības jautājumiem. Semināra sākums 12.maija vakarā un tas ilgs līdz 14.maija vakaram.

RYLA seminārs tiek organizēts par pašizmaksu – semināra vadītāji uzņēmušies šo uzdevumu bez atlīdzības, ir panākta vienošanās par izdevīgu semināra telpas un dalībnieku uzturēšanās izmaksām. Dalības maksā ir iekļauti izdevumi par viesnīcu un visas ēdienreizes (t. sk. bezalkoholiskie dzērieni), kā arī semināra materiāli. Pēc pieteikuma iesniegšanas klubam tiks izrakstīts rēķins. Sponsorējošais Rotary klubs/organizācija/uzņēmums tiek aicināts segt dalībnieka ceļa izdevumus uz/no Linčēpingas.

Ceļojuma plāns dalībniekiem no Latvijas :
– Ceturtdiena, 12.maijs: lidojums 12.05 ar “airBaltic” Rīga – Stokholma/Arlanda. Vilciens Arlanda – Linčēpinga.
– Svētdiena, 15.maijs: vilciens Linčēpinga-Arlanda, Lidojums 15.35 ar “airBaltic” Stokholma/Arlanda- Rīga.
Ja jums ir radušies kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar Guntaru Knikstu (mob. +371 29 255 606, e-pasts: guntars.kniksts@inbox.lv).

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s