Rotary klubs Rīga Dzintars Ukrainas kareivjiem nosūta medicīnas preces un citas pirmās nepieciešamības lietas

Kopš Krievijas uzsāktā kara Ukrainā Rotary klubi pastāvīgi rūpējas par visu iespējamo atbalstu Ukrainas tautai un militārajiem spēkiem: gan ziedojot naudas līdzekļus, gan sūtot apģērbu, sadzīves preces un pārtikas produktus, gan izmitinot bēgļus savās mājvietās.

Patiesā Rotary pašaizliedzības garā atbalstu organizē Rīgas Dzintara kluba biedri.

Jau pirmajās kara nedēļās sadarbībā ar Deutschland Round Table tika nosūtīti naudas līdzekļi Lvivas International Rotary klubam akūti nepieciešamo medikamentu iegādei. Nekavējoties finansiālu atbalstu saņēma arī Ziedot.lv iniciatīva.

Būtisks atbalsts tiek organizēts Ukrainas teritoriālās aizsardzības spēkiem. Dzintara kluba biedri, mediķi, sagādājuši pretsāpju medikamentus, pārsienamos materiālus un antibiotikas. Savukārt Dzintarieši ar Zemessardzes pieredzi aktīvi komplektē kareivjiem tik ļoti vajadzīgo termoveļu, somas, vestes.

Rotary ir tradīcijām bagāta organizācija, kuras priekšzīme brīvprātīgo darbā un labdarībā ir paraugs ikvienam. Klubi apvieno biedrus ar augstiem morāles, ētikas un atbildības principiem, kuri darbojas veicinot mieru un labu gribu visā pasaulē. Rotary moto ir “Pašaizliedzīgi kalpot”, tādēļ rotarieši aktīvi iesaistās palīdzības projektos, sniedz atbalstu krīzes situācijās nonākušajiem, rūpējas par apkārtējās vides saglabāšanu un sabiedrības attīstību.

Par rotarieti var kļūt ikviens, kuram rūp citu cilvēku likteņi, kurš no labas sirds vēlas atbalstīt tos, kam ir grūti, un kurš neprasa par to nekādu atlīdzību vai publisku atzinību.

Atrodi sev tuvāko Rotary klubu Latvijā un pievienojies organizācijai, kura šobrīd apvieno jau 1,2 miljonu biedru visā pasaulē.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s