Rotary fonda Ukrainas humanitārās krīzes atbalsta kanāls

Reaģējot uz humanitārās krīzes padziļināšanos Ukrainā, Rotary fonds ir izveidojis oficiālu kanālu ziedotājiem visā pasaulē, lai sniegtu līdzekļus, lai atbalstītu Rotary apgabalu uzsāktos palīdzības pasākumus, un ir norādījis savu Katastrofu reaģēšanas fondu kā galveno ieguldījumu veidu.

Šim nolūkam Rotary fonds ir apstiprinājis:

• Līdz 2022. gada 30. jūnijam noteikti Rotary apgabali, kuri robežojas ar Ukrainu un Rotary apgabalu Ukrainā, var pieteikties dotācijām līdz 50 000 USD no Katastrofu reaģēšanas fonda. Šīs ātrās reaģēšanas dotācijas katastrofu gadījumos var izmantot, lai sniegtu palīdzību bēgļiem vai citiem krīzes upuriem, kā arī tādu priekšmetu kā ūdens, pārtika, pajumte, zāles un apģērbs iegādei.
• Šajā pašā periodā citi ietekmētie Rotary apgabali, kas gatavi sniegt atbalstu bēgļiem un citiem krīzes upuriem savā rajonā, var pieteikties 25 000 USD dotācijām no Katastrofu reaģēšanas fonda.
• Līdz 2022. gada 30. aprīlim Rotary apgabali var pārskaitīt nepiešķirtos rajona noteiktos līdzekļus (DDF), lai atbalstītu Katastrofu reaģēšanas fondu, tādējādi tieši atbalstot šīs Ukrainai specifiskās humānās palīdzības dotācijas.
• Iemaksas Katastrofu palīdzības fondā Ukrainas atbalstam var veikt šeit. Lai līdzekļus varētu izmantot Ukrainas palīdzības pasākumu atbalstam, tie jāieskaita fondā līdz 30.aprīlim.
• Lai gan Katastrofu reaģēšanas fonds būs galvenais Rotary fonda atbalsta ceļš, Rotary klubi arī tiek aicināti arī neatkarīgi no tā reaģēt humanitāro krīzi Ukrainā.

Oficiālā vietne un jaunākā informācija: https://www.rotary.org/en/rotary-responds-ukraine-crisis

Papildus atbalstam, ko sniedz Katastrofu reaģēšanas fonds, Fonds arī sadarbojas ar citām organizācijām, lai meklētu efektīvus risinājumus krīzes vajadzībām.

• Mēs sadarbojamies ar Apvienoto Nāciju Organizācijas Komisiju bēgļu jautājumos – ASV, lai palīdzētu Ukrainā un kaimiņvalstīs pārvietoto personu vajadzībām.
• ShelterBox, mūsu projekta partneris reaģēšanai uz katastrofām, plāno atbalstu ar pagaidu pārejas mājokļiem un citām būtiskām piegādēm.
• Rotary rīcības grupa bēgļu, piespiedu pārvietošanas un migrācijas jautājumos arī mobilizē savus resursus, lai palīdzētu šajā krīzē.

Šobrīd jau vairāk nekā 2 miljoni cilvēku ir pametuši Ukrainu un viņiem ir ārkārtīgi nepieciešama visa iespējamā palīdzība. Apvienoto Nāciju Organizācija lēš, ka bēgļu skaits varētu pieaugt līdz pat 5 miljoniem pārvietoto cilvēku. Rotary klubi Eiropā un visā pasaulē jau ir uzsākuši atbalsta projektus, daži strādā uz vietas, lai palīdzētu pārvietotajām ģimenēm.

Apmeklējiet Myrotary vietni un sekojiet Rotary sociālajos medijos, lai saņemtu jaunāko informāciju par to, kā klubi var iesaistīties un kādas darbības Rotary biedri jau ir veikuši.
Jautājumu vai plašākas informācijas nepieciešamības gadījumā, lūgums sazināties ar Rotary atbalsta centru rotarysupportcenter@rotary.org.

informācija: http://www.rotary.org

Ротарі в Україні / Rotary in Ukraine

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s