Cēsu klīnika saņem īpašu Rotary pateicības balvu

Cēsu Rotary klubs šonedēļ SIA “Cēsu klīnika” kolektīvam pasniedzis ziedojumu, kā arī īpašu Pateicības un uzmundrinājuma balvu – Par izaugsmi 2020. gadā, radošumu un stipra kolektīva veidošanu.

Piebalgas porcelāna fabrikas direktors Jānis Ronis “Cēsu klīnika” valdes priekšsēdētājai Ingūnai Liepai un visam klīnikas kolektīvam dāvināja īpašu balvu, personīgi veidota dizaina dekoratīvo vāzi.

J. Ronis atzīmē, ka ir ļoti būtiski vēl vairāk kā jebkad motivēt un izteikt atzinību medicīnas un izglītības nozarē strādājošajiem, kuri sniedz nenovērtējamu ieguldījumu līdzcilvēku labā.

Cēsu Rotary kluba prezidente Māra Majore – Linē kluba biedru vārdā novēlēja: “No sirds vēlam, lai Cēsu klīnikas kolektīvam ir drosme turpināt savu misiju un palīdzēt līdzcilvēkiem. Drosme, motivācija un atbildība īpaši jau šajos sarežģītajos laikos ir ļoti būtiskas. Vēlam gaišumu sirdī, kas dod spēku atbildīgajā darbā, mundrumu, kā arī nezaudēt ticību brīnumam un labajam.”

Sakot paldies. SIA “Cēsu klīnika” valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa no Cēsu Rotari kluba pārstāvjiem -Māras Majores-Linē un Jāņa Roņa saņēma klīnikas kolektīvam veltītu dāvanu un pateicības balvu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s