Talsu rotarieši sarūpē siltas pusdienas NMPD mediķiem

Rotariešiem un ātrās palīdzības mediķiem ir kas kopīgs – un tā ir vēlme palīdzēt citiem, neraugoties pat uz personīgām neērtībām. Covid-19 uzliesmojuma laikā tieši mediķi bija tie, kuri atradās “frontes” pirmajās līnijās. Atzīstot šo faktu, Zviedrijas Rotary kluba pārstāvji, piedaloties Rīgas Rotary klubam un Talsu Rotary klubam, atvēra savas sirdis un kontus, lai pabalstītu mūsu medicīnas darbiniekus ar uzmundrinājumu kūpošas kafijas krūzītes veidā. Kā vēlāk izrādījās, tad pabalsta apjoms bija pietiekams pat tam, lai pirms kafijas mediķi saņemtu arī siltas pusdienas un pie kafijas – arī kādu kūciņu.

Un tā, maija sākumā arī Talsu neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde sāka saņemt pusdienu piegādes, kuras bija sarūpējuši rotarieši. Ēdināšana tika uzsākta 5. maijā un pusdienu porcijas tika komplektētas Talsu kafejnīcā “Kursa”, ievērojot visas ēdināšanas uzņēmumiem noteiktās drošības prasības pandēmijas laikā. Porciju komplektēšana notika pēc dienai izstrādātās ēdienkartes un katru dienu tās saņēma 6 līdz 8 cilvēki, nodrošinot vienu pilnvērtīgu, siltu ēdienreizi dienā. Ēdienreizi noslēdza garda kafija un deserts.

Reizēm nevajag tik daudz, lai iepriecinātu mūsu tuvākos – tos, kuri ikdienā rūpējas par visu mūsu drošību un veselību. Rotary tas ir kārtējo reizi izdevies! Talsu mediķu vārdā sūtam sveicienus idejas autoriem un tās realizētājiem!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s