Rotariāde 2019

Rudbāržu pagasta viesu namā “Kamenes” Saldus Rotary klubs uz ikgadējo salidojumu – Rotariādi aicināja visus Latvijas rotariešus.

Rotariādē piedalījās arī Apgabala jaunais gubernators Johans Gustafsons. Iepazinies ar Latvijas rotariešiem, gubernators informēja par šī gada aktualitātēm apgabalā un pasaulē, kā arī atgādināja šā gada Rotary devīzi – “Rotary vieno!”

Svinīgā ceremonijā Saldus Rotary kluba prezidents Īvs Brintenieks nodeva amata ķēdi jaunajai prezidentei Mairitai Spundiņai, kura pildīs atbildīgā amata pienākumus līdz nākamā gada jūnijam.

Saldenieki salidojumam bija izvēlējušies lauku vidi un attiecīgu tēmu “Viss kā kolhozā” , kas daļai rotariešu lika atgriezties bērnības un jaunības dienu atmiņās. Dalībnieki bija centīgi gatavojušies, ieradās tematiski tērpušies – dāmas kremplīna kleitās, gubernators savukārt bija tērpies fermera kostīmā. Pārdomātos tērpus papildināja izteiksmīgi aksesuāri, kas jauniešiem šķita pārsteidzoši un neredzēti.

Arī salidojumam ierastās sportiskās aktivitātes bija tematiskas! Rotarieši mērojās spēkiem gaļas mašīnas salikšanā, kolhoza priekšsēdētāja portfeļa mešanā… un vēl un vēl!

Vakara noslēgumā protams neiztrūkstošā ballīte un pelnītā atpūta. Raimonda Patmalnieka un Andra Akermaņa muzicēšana nevienu neatstāja vienaldzīgu!

Visi rotarieši vienbalsīgi atzinuši, ka salidojums bija vienreizēji organizēts un izdevies godam!

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s