Jēkabpils reģionālā slimnīca saņem Rotary kluba dāvinājumu

Otrdien, 11.jūnijā Jēkabpils reģionālajā slimnīcā notika Rotary Global Grant Projekta “GG 1980295” noslēguma svinīgais pasākums, kurā atzīmēja veiksmīgu šī nozīmīgā starptautiskā projekta, kurā Jēkabpils slimnīcas dzemdību nodaļai un Perinatālās aprūpes centram tika piegādāta aparatūra EUR 43 000 apmērā, noslēgumu!

Pasākumā piedalījās Rotary klubu pārstāvji, SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valde, Jēkabpils domes vadība, kā arī slimnīcas ārsti un nodaļu vadītāji. Pasākuma svīnīgajā daļā runātāji atzīmēja šī projekta nozīmīgumu un sniegto ieguldījumu Jēkabpils slimnīcas infrastruktūrā, nodrošinot Perinatālās aprūpes centru ar nepieciešamajām iekārtām.
Jēkabpils slimnīcas vadība un Perinatālās aprūpes centra ārsti Rotary klubu pārstāvjiem, kā pateicības velti, pasniedza ekoloģisku produktu – medu, kas ievākts Jēkabpils apkārtnē.

Pateicoties Rīgas Rotary klubam, Lidesbergas (Zviedrija) Rotary klubam, kā arī Oklahoma Nord West, Nora, Filipstad, Arboga un Hellefors Grythyttan, Arjang, Fellingsbro, Monsteras, Karlskoga, Degerfors, Kalmar un Rīga Rīdzene Rotary klubiem tika sagatavots un apstiprināts Rotary Global Grant projekts GG 1980295. Projektā tika savākti līdzekļi 43 000 EUR apmērā, par ko tika iegādātas iekārtas Jēkabpils slimnīcas dzemdību nodaļai un Perinatālās aprūpes centram: trīs jaundzimušo sildošās gultiņas ar matračiem un fototerapijas ligzdiņām, trīs pulsa oksimetri, bilirubīna daudzuma mērītājs un seši perfuzori.

Šomēness visas iekārtas jau nogādātas uz slimnīcu un uzstādītas. Perinatālās aprūpes centra nodaļas darbinieki atzīst, ka visas iekārtas ir vērtīgas un noteikti nodrošinās augstāku kvalitāti jaundzimušo aprūpē.

Arī iepriekš Jēkabpils reģionālās slimnīcas sadarbība ar Rotary klubu bija veiksmīga. 2018.gadā tika pabeigta ROTARY Global Grant projekta “R10 Latvija 100 Jēkabpils slimnīcas dzemdību nodaļa” Nr. GG175982 realizācija. Projekta rezultātā 11 Zviedrijas, trīs Latvijas, viens Lietuvas, viens ASV un viens Nīderlandes klubs, trīs ROTARY apgabali, Jēkabpils pašvaldība un Jēkabpils slimnīca kopā investēja 103 000 EUR. Slimnīcas dzemdību nodaļai tika iegādāts aprīkojums visas ziedotās summas vērtībā – kardiotokogrāfs, fototerapijas lampa, ultraskaņas diagnostikas iekārta, mākslīgās plaušu ventilācijas iekārta, jaundzimušo inkubators, jaundzimušo vitālo funkciju monitors, audiometrs, trīs funkcionālās gultas grūtniecēm.
Slimnīca izsaka milzīgu pateicību visiem atbalstītājiem!

Informācijas avots: www. radio1. lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s