Youth Exchange programmas dalībniece Terēze sūta sveicienus no Meksikas

 

Ziemassvētki tika pavadīti kopā ar Enrikes ģimeni, pagatavojām svētku vakariņas un pavadījām laiku kopā. Jauno gadu sagaidīju pilsētā Puerto Vallarta pie pludmales.

11.01-13.01. Kopā ar Enriqi nedēļas nogali pavadījām pilsētiņā Guanajuato, kas ir viena no skaistākājām pilsētiņām Meksikā.

Tad es dažas dienas pavadiju atkal ar savu pirmo ģimeni un palīdzēju tā kā es varu, jo manai viesģimenes mammai bija otrā operācija un ģimenes tēvs atrodās darbā vai slimnīcā pie mammas. Piemēram, es palīdzēju savam mazajam brālim pildīt mājasdarbus, pagatavot ēdienu brālim un māsai, kā arī sastādīt kompāniju, lai viņiem nebūtu tik vientuļi.

19.01.-26.01. Pie kluba kurš mani uzņem bija atbraukuši 12 rotarieši no Amerikas un kopā mēs katru dienu darījām labus darbus. Es katru dienu braucu visur līdzi kā tulks, jo tikai ar Enriqes angļu valodas zināšanām nepietika.

20.01. Mēs visi kopā braucām uz pilsētiņu Tequila, kur bijām tekilas fabrikā un redzējēm kā tā top.

Pārējo nedēļu mēs kartīgi strādājām. Vairākās skolā nomainijām galdus. Bērnu namā, kur dzīvo bērniņi ar dažādām slimībām uzstādijām ūdensfiltru, nomazgājām apmēram 30 ratiņkrēslus, nopirkām jaunu veļasmašīnu un drēbju žāvētāju, jo vecās mašinas jau kādu laiku nestrādāja, kā arī nolīgām strāndniekus, lai pārkrāso sienas, nomaina jumtu un uzstāda saules enerģijas paneļus. Divas no šīm dienām devāmies uz nabadzīgākiem rajoniem, uzstādijām galdu uz ielas, ēnā, nosaucām šo par mūsu mazo “klīniku” un pieņēmām pacientus, kuriem ikdienā nav pieejas nekādai medicīniskajai palīdzībai. Kā arī pasniedzām vieņiem pusdienas un bērniem izdalijām rotaļietas.

Pēdējā nedēļa bija ļoti produktīva un sagādāja daudz prieka!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s