Jūrmalas Rotary kluba atklāšana

Šā gada 11. septembrī Latvijas Rotary klubu saimei pievienojās jauns, Jūrmalas Rotary klubs.

Hartijas izsniegšana notika Jūrmalā, Morberga rezidencē.

Kluba prezidente atzīmē, ka “Izskanējušais pasākums bija svarīgs un spilgts notikums Rotary  International dzīvē, kā arī dāvāja krāsainu piedzīvojumu visiem dalībniekiem un viesiem. Pasākums aizritēja ļoti sirsnīgā un jaukā atmosfērā  – tas  varēja notikt pateicoties Jums un mūsu kopīgajai sadarbībai”.

Īpašu pateicību Jūrmalas Rotary klubs vēlas izteikt Rotary International prezidenta kungam Barry Rassin un gubernātoram Hans Christian: par izrādīto godu, atbalstu, uzticību.

Tāpat liels paldies tiek teikts kluba draugiem: Rīga Astor Rotary klubam, personīgi Irīnai Petersonei un Irīnai Samarinai , Ilzei Neparte-Saliniecei,  Latvijas diplomātu klubam,  Jūrmalas Leon klubam , žurnālam Karjera, Titanium, 1Travel, TRIO un Raušu fabrikai, ESPRESSO HORECA  SIA, personīgi Margaritai Lobanovai (Mary Kay Inc. Future Sales Director) ‘- par atbalstu un apsveikumiem.

Svinīgajā pasākumā piedalījās  izcili Latvijas mākslinieki : Romāns Testeļecs un Viktors Zeļenkovs, jaunie  talanti  ar Ineses Galantes talanta fonda atbalstu: koklētāja Ilze Griķe, mazie dziedātāji ; Simona Karapetjana, Ilja Testļecs, kā arī izcili sporta deju  dejotāji -Marks Kravcovs un Darina Jakovļeva

Jūrmalas Rotary kluba vārdā kluba prezidente Inese Testeļeca izsaka ikvienam, kurš iesaistījās Jūrmalas Rotary kluba organizēšanā, atbalstīja ieceres, ziedojot savas prasmes un pozitīvas emocijas!

“Svarīgs nav mūsu darbu lielums, bet gan mīlestības daudzums,

 ko mēs ieliekam savos darbos.”

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s