16. Lielā Labdarības Robežtirgus laikā Valkas Rotary klubs piedalās ikgadējā labdarības loterijā

Kā jau katru gadu, arī šogad Valkā 16.Lielā Labdarības Robežtirgus laikā (5.maijā) tika rīkota labdarības loterija. Loteriju organizēja Valkas ROTARY klubs sadarbībā ar Tūrisma un informācijas biroju, aprīļa mēnesī uzrunājot uzņēmējus, zemniekus, veikalu vadītājus, iestāžu darbiniekus un iedzīvotājus. Esam gandarīti par to, ka Valkas novadā un arī ārpus tā ir tik atsaucīgi ziedotāji. Mums prieks par to, ka ar katru gadu pieaug iedzīvotāju interese par šo loteriju. Arī šogad trīs stundu laikā visas biļetes bija izpārdotas un laimesti sadalīti.

Labdarības loterijas laikā tika iegūti līdzekļi EUR 720,00 apmērā, lai atbalstītu ideju par velosipēdu nomas paplašināšanu un Valkas/Valgas pilsētas labiekārtošanu.

Valkas ROTARY klubs patiesi lepojas ar tiem, kas novērtē un atbalsta Lielā Robežtirgus labdarības loteriju. Mēs sakām “Paldies!” visiem atbalstītājiem:

Veikalam “Mego”, SIA “PEPI RER”, SIA “Valkas MD”, “Aptieka Valka” SIA, SIA “VALDRO AGRO”, SIA “EFN Nord”, SIA “MJ Eirobūve”, SIA “Enefit”, SIA “Arka+”, SIA “Valkas Būvnieks”, SIA “KAVIT”, SIA “Valdis”, SIA “Pedelīte”, SEB bankai, VTU Valmiera, SIA Latio vērtētāji & konsultanti Vidzemē, SIA “SIMA 99”, veikalam “Aiwa”, SIA “Aizmeži”, SIA “MANS JUVE”, AAS “Balta”, SIA “Etehnika”, Jāņa Rozes grāmatnīcai, veikalam “Elston”, veikalam “Kameja”, veikalam “Alianse”, veikalam “Optika”, z/s “Lejasciņi”, salonam “ASTRA”, SIA SKS PROJEKTI, veikalam “Mājas mīlulis”, LLKC – Latvijas lauku konsultāciju centram, Latvijas Sarkanais Krusts Valkas komitejai, VSAC ”Vidzeme” filiāle ”Valka”, Laikrakstam “Ziemeļlatvija”, Biedrībai “Kastanis”, Biedrībai “Dāmu klubs”, veikalam “Ingra”, TLMS “Saulīte”, IU “Skroders” un Diānai Aņinai, Valkas novada Centrālai bibliotēkai, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijai, Valkas Mākslas skolai, Ērģemes pamatskolai, Turnas Tautas nama rokdarbu pulciņam un Līvijai Kreilei, Dagnijai Kalniņai, Jurim Ganiņam, Mārai Zeltiņai, Ivitai Aumeisterei, Valdim Rogainim, Aidai Miķelsonei, Ivetai Markovai, Lindai Zariņai, Sandai Strazdiņai un Gatim Gailītim, Dzintrai Auzānei, Dainim Čapiņam, Sabīnei Kazakai, Aijai un Guntim Grāvjiem, Unai Ķieģelmanei, kā arī Valkas Tūrisma un informācijas biroja darbiniekiem.

Valkas ROTARY kluba prezidente Ivita Aumeistere

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s