Ventspils Rotary klubs aicina uz Rotariādi 2018

Latvijas jubilejas gads ir iesācies ar bagātīgu ziemu un greznu pasākumu plānu visa gada garumā. Arī Rotary kalendārā paredzami vairāki nozīmīgi notikumi. Viens no tiem ir ikgadējais rotariešu salidojums”Rotariāde 2018″, kas norisināsies 11. un 12. augustā Ventspilī.

Lūdzu, rezervējiet šos datumus, lai mūsu visu satikšanās Ventspilī vainagojas ar draudzības, kopīgas sadarbības un Rotary kustības ideālu apliecinājumu mūsu kalpošanai savai valstij un cilvēkiem.

Izvērstāka informācija par pasākuma norisi sekos, bet šobrīd vēlamies informēt, ka Rotariādes norises vieta būs Ventspils Piejūras kempings, kur iespējams jau laicīgi rezervēt naktsmājas. Kopumā esam rezervējuši 30 kempinga mājiņas, no kurām 4 ir LUX. Katrā mājiņā var nakšņot 4, bet LUX mājiņā 5 cilvēki. Nakšņošana teltīs turpat kempinga teritorijā bez maksas.

Lai mēs varētu plānot pasākuma norisi un justu atbalstu no visiem Latvijas Rotary klubiem šīs tradīcijas turpināšanai, lūdzam piedalīties “Rotariāde 2018” norises nodrošinājumā ar līdzmaksājumu 5 EUR no katra kluba biedra. Savukārt dalības maksa klātesošajiem dalībniekiem būs 20 EUR no personas, kas ietver 3 ēdienreizes, sagaidīšanas dzērienus, piemiņas veltes un atraktīvu vakara norisi līdz pēdējam līksmotājam.

Mājiņas kempingā ir jāpiesaka līdz 1. aprīlim, iemaksājot 30% priekšapmaksu. Pasūtot naktsmītni ar paroli ”ROTARI 2018”, jūs saņemsoiet 15% atlaidi.

Plašāku informāciju par kempingu un Ventspili aicinām atrast šeit:

http://www.camping.ventspils.lv/ http://www.visitventspils.com/lv/sakums/

Pasākuma tēma, protams, būs saistīta ar jūru un Kurzemes hercoga Jēkaba nozīmīgo lomu Ventspils un visas Kurzemes vēsturē. Apģērbs – jūras un jūras braucēju tematika dažādos vēstures posmos.

Vairāk informācija:

Zinta Štekerhofa

Ventspils Rotari kluba prezidente

+371 29277321

zinta@klinikazinta.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s