Rotary Institute prezidents Ian Risley viesosies Rīgā

Š.g.  13.-15. oktobrī Rīgā norisināsies Starptautiskā Rotary Zonas institūts, kas aptver 15., 16., 17. un 18. zonu. Konference norisināsies Radisson Blu Latvija Hotel Rīgā.  Minētajās dienās Rīgā uz konferenci un tikšanos ieradīsies simtiem rotarieši no Ziemeļeiropas.

Šī ir unikāla Rotary tikšanās Latvijā! Un lieliska iespēja Latvijas rotariešiem būt klāt, tādēļ Jūs tiekat aicināti piedalīties Zonas institūta atklāšanas dienā 13.oktobrī no plkst 13.00 Radisson Blu Latvija Hotel. Dalības cena, iekļaujot bufetes vakariņas ir EUR 30. Pateicoties Apgabala2410 IPDG un DG pusi no dalības maksas apmaksās apgabals un tādēļ Latvijas Rotary dalībniekiem dalība 13.oktobra konferences atklāšanā ir EUR 15.  Dalības maksa iemaksājama Rotary Institūta kontā līdz 5.oktobrim ar norādi: dalībnieka vārds/uzvārds+ Rotary klubs+ Rotary Institute.

Rekvizīti:

Rotary Institute 2017

Reg nr: 196306102994

SEB banka

Konts: LV93UNLA0050024579268

SWIFT: UNLALV2X

Latvijas Rotary klubiem ir iespēja pozicionēt sevi un izvietot savu projektu Expo konferences dienu pieguļošajās telpās. Lūdzu pieteikties klubiem līdz 5.oktobrim (pieejams 1 galds, 1 krēsls).

Mēs esam pagodināti, ka konferenci atklās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Starptautiskā Rotary prezidents Īens Raislijs, kurš ir trešais RI prezidents, kurš apmeklē Latviju. Citu Rotary līderu starpā būs arī RI bijušais Direktors Filips Silvers no Arizonas, ASV, kurs Latvijā viesojies ir vairākas reizes.

Dalības pieteikums rakstiski: pie Ilzes Nepartes-Salenieces, ilze.ins@gmail.com  (26644570) vēlākais līdz 5.oktobrim.

Konferences valoda: angļu.

Papildus informācija par Rotary Institūtu: http://www.rotaryinstitute2017riga.org

Laipni gaidīti!

Mikaels Ālbergs

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s