18. rotariešu salidojums Ādažos

Latvijas Rotariešu vasaras salidojumi ir kas īpašs, ar savu auru un neizdzēšamajām atmiņām.

Pirms 20 gadiem Liepājas Rotary klubs uzsāka šo skaisto tradīciju – rīkot vasarā Latvijas rotariešu tikšanās. Un viņi to darīja nesavtīgi un izcili 10 gadus savā pilsētā pie jūras un tās apkārtnē. Katrs no šiem pasākumiem bija īpašs un neaizmirstams.

Tad Liepājas klubs nodeva stafeti tālāk un Vasaras salidojums sāka rotēt, kā jau viss Rotary. To rīkoja Ogres, Rīgas Hanzas, Salaspils, Saldus un pagājušo gadu apvienotie Vidzemes klubi – Cēsis, Valmiera, Gulbene, Valka.

Katra šāda rotariešu tikšanās reize mums katram ir palikusi atmiņā ar kādu jauku brīdi, kādu amizantu notikumu vai gardu kumosu!

Šogad salidojumu – Rotariādi – rīkot ir pienākusi kārta Rīgas Rīdzenes Rotary klubam.  Rīdzenes klubs ir centies no visas sirds, lai arī šogad Jums šis pasākums kļūtu neaizmirstams.

Mēs esam patiesi priecīgi, ka esam atkal visi kopā, jo reizi gadā Latvijas rotariešiem ir jātiekas šādā ģimeņu salidojumā, lai viens otru labāk iepazītu. Ja pirmajā salidojumā pirms 20 gadiem piedalījās 46 rotarieši, tad nākamajos gados tie jau bija simts un vairāk. Un jāatzīst, ka ar katru gadu mūsu tikšanās prieks bijis aizvien sirsnīgāks un nepieciešamāks!

Mums ir kopīga sūtība – darīt labu! Bet ir grūti darīt mūsu labos darbus, ja viens otru nesatiekam, nepazīstam, ja neesam draugi! Un mūsu salidojums ir brīnišķīga iespēja satikt senus draugus un iegūt jaunus draugus.

Tādēļ baudīsim šo kopā būšanu, draudzēsimies un centīsimies saglabāt šo tradīciju arī turpmāk!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s