Labdarības loterijas noslēgums Valkā

Kā jau katru gadu, arī šogad Valkā 15.Lielā Labdarības Robežtirgus laikā (6.maijā) tika rīkota labdarības loterija. Loteriju organizēja Valkas ROTARY klubs sadarbībā ar Tūrisma un informācijas biroju, aprīļa mēnesī uzrunājot uzņēmējus, zemniekus, veikalu vadītājus, iestāžu darbiniekus un iedzīvotājus. Esam gandarīti par to, ka Valkas novadā un arī ārpus tā ir tik atsaucīgi ziedotāji. Mums prieks par to, ka ar katru gadu pieaug iedzīvotāju interese par šo loteriju. Arī šogad nedaudz vairāk kā divu stundu laikā visas biļetes bija izpārdotas un laimesti sadalīti.

Labdarības loterijas laikā tika iegūti līdzekļi EUR 720,00 apmērā un vēl papildus ziedojums no SIA “Vārpas 1” EUR 100,00 apmērā. Kopsummā tika iegūti līdzekļi EUR 820,00 vērtībā, lai atbalstītu ideju par velo nomas punkta izveidi Valkas pilsētā, kuru varēs izmantot gan vietējie iedzīvotāji, gan pilsētas viesi.

Valkas ROTARY klubs patiesi lepojas ar tiem, kas novērtē un atbalsta robežtirgus labdarības loteriju. Mēs sakām “Paldies!” visiem atbalstītājiem:

SIA “Vārpas 1”, “Aptieka Valka” SIA, SIA “VALDRO AGRO”, SIA “Matherm”, SIA “PEPI RER”, SIA “Valkas MD”, SIA “EFN Nord”, SIA “MJ Eirobūve”, SIA “Enefit”, SIA “K”, SIA “Arka+”, SIA “Valdis”, SIA “Pedelīte”, SIA “Cellīši un partneri”, SIA “SIMA 99”, veikalam “Aiwa”, SIA “Aizmeži”, autoservisam “Ligumss”, veikalam “Freko”, veikalam “Elston”, veikalam “Kameja”, veikalam “Latvijas preces”, veikalam “Alianse”, veikalam “Bēbis”, veikalam “Optika”, z/s “Lejasciņi”, salonam “PAUZE”, salonam “ASTRA”, LLKC – Latvijas lauku konsultāciju centram, Latvijas Sarkanais Krusts Valkas komitejai, Laikrakstam “Ziemeļlatvija”, Valkas pilsētas Kultūras namam, Valkas pamatskolai, Valkas mākslas skolai, Vijciema pamatskolai, Ozolu pamatskolai, Ērģemes pamatskolai, Turnas Tautas nama rokdarbu pulciņam, Jurim Ganiņam, Mārai Zeltiņai, Ivitai Aumeisterei, Alitai Kuplai, Valdim Rogainim, Aidai Miķelsonei, Ivetai Markovai, Andrejam Rācenim, Lindai Zariņai, Lailai Ozoliņai, Mairitai Lakstiņai, Sandai Strazdiņai un Gatim Gailītim, Ilgai un Reinim Būda, Aijai Rudītei, Irai Tabūnei, Ritvaram Ozoliņam Dzintrai Auzānei, veikalam “Ingra”, AAS “Balta”, TLMS “Saulīte”, IU “Skroders”, Frizētavai “Amanda”.

Valkas ROTARY kluba prezidente Ivita Aumeistere

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s