25 gadi kopš darbības atjaunošanas veltīti labdarībai

Vecākais Rotary klubs Latvijā svin sudraba – 25 gadu – jubileju, kopš savas darbības atjaunošanas. Svētki tika svinēti gan ar ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa, gan ar svinīgām vakariņām Latviešu biedrības namā, apvienojot tās ar tradicionālo Akadēmiķu vakarēšanu sadarbībā ar LU un LZA, un uzņemot viesus no dažādām valstīm. 

img_5288

Kopš savas darbības atjaunošanas 1992.gadā Rīgas Rotary klubs ir organizējis un piedalījies neskaitāmos labdarības pasākumos un projektos. Šo gadu laikā ir realizēti projekti par lielāku summu nekā EUR 350 000. Klubs šajos projektos ir sadarbojies ar klubiem no Zviedrijas, Vācijas, ASV, Ungārijas, Indijas. Pie svarīgākajiem kluba projektiem var minēt ilggadējo sadarbību ar Veģu sociālās aprūpes centru, Lažas speciālā internātskola, BKUS, Jēkabpils, Auces un citām slimnīcām, utt.. 

Liels pagodinājums klubam bija Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa dalība pasākuma svinīgajā atklāšanā un tas augstais novērtējums, ko Valsts Prezidents pauda visai Rotary kustībai. Rīgas Rotary klubam Valsts prezidents novēlēja turpināt aktīvi darboties valsts labā un palīdzēt cilvēkiem ikdienā.

Ar svinīgo uzrunu jubilejā teica Rīgas Rotary kluba prezidents Jurijs Šteinbuks: “Šī mums ir ļoti svarīga jubileja. Mūsu klubs visus šos 25 gadus ir aktīvi strādājis labdarības jomā sadarbojoties ar citiem Latvijas, ārzemju klubiem un Rotary globālās kustības labdarības fondu. Mums ļoti gribētos arī nākošos 25 gadus pavadīt jēgpilni un sniegt taustāmu labumu Latvijas sabiedrībai.”

Rotary ir starptautiska organizācija, kas apvieno uzņēmējus un dažādu profesiju pārstāvjus visā pasaulē. Rotary International  ietilpst 1,2 miljoni biedru 33000 Rotary klubos vairāk nekā 200 valstīs. Rotary kustība aizsākās 1905. gadā Čikāgā. Rotary kustības moto ir – Pašaizliedzīgi kalpot!

Rīgas Rotary klubs ir dibināts 1932. gadā, un tas ir vecākais Latvijas Rotary klubs. Klubā ir vairāk kā 30 biedru, un labdarības projekti ir viens no galvenajiem tā darbības virzieniem. Katru gadu tiek realizēti 1-3 projekti sadarbībā ar Zviedrijas, Vācijas, ASV un citu valstu klubiem.

Plašākai informācijai:

Jurijs Šteinbuks

Tel.: 29224334

Kluba prezidents

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s