Rīgas Latviešu biedrībā ar labdarības Balli skaisti nosvinēta Latvijas jubileja!

 

Jau piekto reizi 17. novembrī, dienu pirms Valsts svētkiem, Rīgas Latviešu biedrībā norisinājās valstī lielākā labdarības Balle par godu Valsts 98. jubilejai ar mērķi savākt līdzekļus Rīgas Latviešu biedrības ēkas atjaunošanai. Izgaismotais Rozentāla panno virs ieejas, varenie karogu masti un vestibila kāpņu margas ir tapuši no iepriekšējo gadu labdarības Balles savāktajiem līdzekļiem.

Nozīmīgs Balles notikums ir izsole ar latviešu slavenāko mākslinieku darbiem, ko mākslinieki ziedo balles mērķim. Šīs Balles izsolē piedalījās mākslinieki Agija Audere, Artis Bute, Ilze Preisa, Kārlis Siliņš, Pēteris Postažs, Sarmīte Caune un Una Lekuze.

Ballētāji dejoja Raimonda Ozola kameransambļa un orķestra “Mirāža” pavadījumā, baudīja vakariņas, sagaidīja 18. novembri ar kopīgi dziedātu Latvijas himnu, bet pēc Balles devās svinīgā nakts gājienā uz Brīvības pieminekli, kā pirmie noliekot ziedus Tēvzemei un Brīvībai. Pie Brīvības pieminekļa diriģenta Arvīda Platpera vadībā tika nodziedātas arī skaistākās latviešu patriotiskās dziesmas.

Uz tikšanos 2017. gada 17. novembra labdarības Ballē!

Kontaktinformācija: Ieva Dzalbe, mob.: 28348712, e-pasta adrese: ieva@3k.lv

5. Labdarības balles bildes ir apskatāmas šeit: https://labdaribasballe.lv/5-balle_kaspars-garda/ un https://labdaribasballe.lv/3-balle/5-balle_17-11-2016/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s