Jau piekto reizi Latvijas Labdarības balle – tradīcija, kas pulcē daudzus

Jau piekto reizi Latvijas Labdarības ballē Rīgas Latviešu biedrībā (RLB) 17. novembrī pulcēsies Latvijas labdarības klubu biedri, mecenāti, uzņēmēji, mākslas un kultūras pārstāvji, kā arī cilvēki, kuri gūst prieku dejās. Balles viesiem, sagaidot Latvijas 98. dzimšanas dienu, būs iespēja baudīt koncertu un klasiskās balles dejas, piedalīties mākslas darbu izsolē, vienoties kopējā dziedāšanā, kā arī pēc balles godināt Latviju svinīgā nakts gājienā uz Brīvības pieminekli, kur tiks nolikti ziedi Tēvzemei un Brīvībai.

Balles mērķis ir vērst uzmanību uz Latvijā notiekošiem labdarības pasākumiem un atdzīvināt balles deju kultūru un etiķetes mākslu. Balle risināsies klasiskajās balles tradīcijās, tāpēc kungi tiek gaidīti, tērpti smokingā vai tumšā uzvalkā, bet dāmas – vakarkleitā. Par deju mūziku gādās Raimonda Ozola kameransamblis un orķestris “Mirāža”. Jau tradicionāli balles ieejas kartē ir iekļautas arī vakariņas un šampanietis pusnaktī, visiem kopā sagaidot mūsu valsts proklamēšanas gadadienu.

Latvijas Labdarības balles patronese un saimniece, kas kopj un uztur balles tradīcijas, ir Latvijas Republikas eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Šī būs iespēja satikt brīnišķīgus cilvēkus un visiem kopā apliecināt nesavtīgu mecenātisma garu, kā arī pieminēt tos, kuri pirms 150 gadiem, par spīti cariskās Krievijas pretspēkam, ziedoja savu darbu, naudu un sirdi, apvienojoties Rīgas Latviešu biedrībā, kas izauklēja neatkarīgās Latvijas valsts ideju. Ziedojumi no Labdarības ballēm tiek nodoti Rīgas Latviešu biedrībai – tā jau ir tradīcija. Ir tapis gan Jaņa Rozentāla panno nakts apgaismojums, gan skaistie karogu masti virs RLB ieejas, gan kaltas margas vestibila kāpnēm un vestibila pārbūves projekts.

Lai piedalītos ballē, nav obligāti jābūt kāda kluba biedram – laipni aicināti visi, kam patīk dejot!

Tiekamies Rīgas Latviešu biedrībā ceturtdien, 17. novembrī, plkst. 18.00, lai plkst. 19.00 ar krāšņu polonēzi iesāktu skaistāko šīrudens vakaru.

Vairāk informācijas: https://www.registration.lv/labdaribasballe/ un pie Rīgas Latviešu biedrības dežurantiem.

screen-shot-2016-10-31-at-12-08-29-pm screen-shot-2016-10-31-at-12-08-37-pm screen-shot-2016-10-31-at-12-08-48-pm

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: