Veiksmīgi noslēgusies Rotary apgabala 2410 konference Liepājā

2014. gada septembra beigās Liepājas Rotary klubā viesojās nu jau patreizējais Rotary apgabala 2410 gubernators Jānis Andersons. Zviedrijā dzimušā latvieša saknes ir cieši saistītas ar Liepājas pusi, tādēļ arī dzima ideja, ka Rotary 2410. apgabala lielo konferenci pēc diviem gadiem varētu rīkot “vēja” pilsētā. Un tas nu ir noticis…. Konference, kura norisinājās no 14.-16.oktobra Liepājā, koncertzālē “Liepājas Lielais Dzintars” pulcēja ap 300 dalībniekus no Latvijas, Zviedrijas, Indijas, Polijas, Holandes, Somijas un Holandes Rotary klubiem.

Rotary apgabala konference  ir visu rotariešu centrālais notikums. Ne tikai, lai satiktos, dibinātu jaunus kontaktus, apmainītos ar projektu organizēšanas pieredzi un gūtu iedvesmu cits no cita, bet lai noklausīties brīnišķīgus lektorus, uzzinātu dažādus jaunumus un dalītos ar veiksmes stāstiem. Rotariešiem un viņu dzīvesbiedriem bija plašas iespējas iepazīt Liepāju un tās apkārtni.

Konference sākās 14. oktobrī pēcpusdienā ar Gada kopsapulci un piemiņas dievkalpojumu vakarā, un noslēdzās 16.oktobra rīta pusē ar ekskursiju programmu. Konferences laikā klubi izmantoja iespēju savus projektus prezentēt EXPO.

Rotary ir nozīmīga kustība visā pasaulē, tās darbības jēga un palīdzības apjoms gūst atzinību visos pasaules kontinentos. Rotary ir kļuvis par pasaules mēroga humanitāru spēku, kas ar savu darbības stilu apliecina tādas cilvēciskās vērtības kā sabiedriskā aktivitāte, labestība un palīdzība. Latvijā ir 19 Rotary klubi.

Vairāk par mums – video:

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s