Augustā Latvijā viesojās rotarieši no Meksikas

No šā gada 11. līdz 26. augustam mūsu Rotary apgabalu apmeklēja Rotary Draudzības apmaiņas (RFE) grupa no Meksikas (Rotary apgabals 4110) 9 cilvēku sastāvā.

Rotary Draudzības Apmaiņa ir starptautiska apmaiņas programma rotariešiem un rotariešu pāriem. Tā nodrošina dalībniekiem iespēju iepazīt citas kultūras, uzturoties rotariešu mājās, apmeklējot viņu klubus, piedaloties viņu kopienu dzīves aktivitātēs un iepazīstot valsts vēsturi un kultūru. Mūsu apgabals piedalās šajā Rotary Draudzības Apmaiņas programmā jau piecus gadus.

Grupas ierašanās Latvijā bija atbildes vizīte, jo pavasarī no 10. līdz 26. martam no Latvijas uz Meksiku Rotari Draudzības apmaiņā bija devusies rotariešu grupa, kas pārstāvēja Rīgas, Jelgavas, Salaspils, Gulbenes un Rīgas Rīdzenes Rotari klubus. Viņi apmeklēja 411p Rotary apgabalu (kas ietver 5 štatus – Chihuahua, Coahuila, Durango, Aguascalientes un Zacatecas) un guva neizdzēšamus iespaidus, kā arī ieguva patiesus un sirsnīgus draugus.

RFE grupa no Meksikas pārstāvēja Huaresas Kampestre (Juarez Campestre) Rotary klubu. Latvijas RFE grupas dalībnieki un citi rotarieši no Rīgas, Kuldīgas, Jelgavas, Gulbenes un Ventspils klubiem aktīvi iesaistījās viesu uzņemšanā, izmitināšanā, programmas nodrošināšanā, utt.

Viesi iepazinās ar mūsu galvaspilsētu Rīgu un Jūrmalu, apmeklēja Siguldu, Preiļus un Aglonu, Jelgavu, Bausku, Rundāli, Kuldīgu un Ventspili un guva iespēju iepazīt mūsu skaisto zemi, tās cilvēkus. Meksikas viesiem Latvija ļoti patika! Un pa ceļam uz mājām viņiem vēl bija iespēja paviesoties dažas dienas Stokholmā un satikt arī tur Rotary draugus.

Atgādinu, ka visi esat laipni aicināti piedalīties Rotari Draudzības apmaiņas programmās!

Šogad atkal esam saņēmuši piedāvājumu no Indijas sarīkot vēl vienu draudzības apmaiņu! Indijas RFE grupa no Gudžaratas ieradīsies Latvijā no 8 līdz 17. oktobrim un piedalīsies arī mūsu Rotary apgabala konferencē Liepājā.

Savukārt grupa no mūsu apgabala tiek gaidīta Indijā 2017.gada februārī-martā. Ja esat ieinteresēti, aizpildiet RFE anketu http://www.rotary.lv mājas lapā.

Laipni lūgti programmā!

Maija Līne

Rotary apgabala 2410

atbildīgā par RFE

t. 29250069

maijaline7@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s