Laipni aicināti uz Apgabala konferenci Liepājā

Apgabala 2410 konference Liepājā no 14.-16.oktobrim ir atvērta dalības pieteikumiem!
Lūdzu skatiet pielikumā konferences programmu, kas laika gaitā vēl tiks papildināta, kā arī apmeklējiet konferences reģistrācijas un plašākas informācijas platformu vietnē:
https://www.registration.lv/apgabala_konference_liepaja/lv

Aicināti tiek arī klubu ārvalstu Rotary sadarbības partneri. Konference Liepājā vienlaicīgi var kalpot par lielisku tikšanās vietu, ideju apmaiņu klubu starpā un iepazīstināšanu ar Latviju. (konferencē tiks nodrošināts tulkojums arī angļu valodā, ja pieteiksies pietiekami daudz ārvalstu sadarbības partneri no citiem apgabaliem).

Programma ir pieejama šeit Program_ Rotary CONFERENCE _LIEPAJA__LV, Eng, SE_10june

” Rotary apgabala konference, kas notiks Liepājā, ir visu mūsu rotariešu centrālais notikums. Tie ir mūsu Rotary gada ”ražas” svētki. Tā ir brīnišķīga iespēja, lai atkal satiktos, dibinātu jaunus kontaktus, apmainītos ar projektu organizēšanas pieredzi un gūtu iedvesmu cits no cita. Rotariešiem un viņu dzīvesbiedriem būs plašas iespējas iepazīt Liepāju un tās apkārtni. Konferences apmeklējums ir labs iemesls, lai vienlaikus organizētu kluba izbraukumu un apceļotu Latviju. Laipni aicināti Liepājā!”/ Jānis Andersons/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s