Ziemassvētku vecīšu skrējiens 13.decembrī

Ziemassvētku vecīšu skrējiens 13.decembrīZiemassvētku vecīšu labdarības skrējiens pulcē dalībnieku simtus un pat tūkstošus ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē. Pie mums skrējiens pirmo reizi norisinājās pirms astoņiem gadiem. No neliela dalībnieku pulciņa sākotnēji tas izaudzis par brīnišķīgu tradīciju gan ģimenēm, gan uzņēmumiem.

Ziemassvētku vecīšu skrējienu Latvijā organizē Rīgas Starptautiskais Rotary klubs. Rotary klubs arī nodrošina Ziemassvētku vecīšu tērpus visiem skrējiena dalībniekiem, tāpēc dalībnieku ziedotā summa pilnā apmērā tiek novirzīta labdarības mērķa īstenošanai. Organizatori ir gandarīti – skrējiens ir vēl viena aktivitāte, kas apliecina, cik vienota un līdzcietīga ir mūsu sabiedrība. Un kad gan vēl, ja ne Ziemassvētku gaidās mēs visi kopā varam iepriecināt tos, kam nepieciešams atbalsts?

Kad norisināsies skrējiens? 
Kam palīdzēsim šogad? 
Man nav Ziemassvētku vecīša kostīma – kā lai piedalos? 
Cik gara būs skrējiena distance?
Uz šiem un citiem jautājumiem par 2015. gada skrējienu atbildes saņem šeit:

Baltic Pictures-GO-2410

Reģistrēšanās Ziemassvētku vecīšu skrējienam 2015 ir sākusies!

Dodies uz ekase.lv un piesaki savu dalību pozitīvām emocijām piepildītajā labdarības skrējienā, kas norisināsies 13. decembrī Doma laukumā! Šogad atbalstīsim 42 smagi slimu bērnu māmiņas, nodrošinot kvalificētu auklīšu dienestu, kas atvieglos māmiņu un bērnu ikdienu.

Ikviens skrējiena dalībnieks saņems Ziemassvētku vecīša tērpu bez maksas un gūs milzum daudz prieka un emociju par labi paveiktu darbiņu!

12247027_1033297216692301_1151227906979130024_n

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s