Sagādāsim patīkamu nedēļas nogali neizārstējami slimu bērnu ģimenēm!

Aicinām ikvienu, kuram rūp bērnu ar īpašām vajadzībām aprūpe Latvijā, atbalstīt Rīgas Rīdzenes kluba organizēto labdarības akciju “Enģeļu nometne”, kura norisināsies sadarbībā ar Bērnu paliatīvās aprūpes biedrību.

Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības vadītāja dr. Anda Jansone uzsver: „Šī nometne ir ļoti nozīmīgs notikums neizārstējami slimu bērnu un viņu ģimeņu dzīvē. Ģimenes, kuru bērns saņem paliatīvās aprūpes pakalpojumus, dzīvo pastiprinātas spriedzes apstākļos, tā visai ģimenei ir fiziski un emocionāli ļoti smaga situācija, kura var ilgt gadiem. Slimā bērna vajadzības bieži ir tādas, ka ģimenei ir ļoti grūti vai pat vispār nav iespējams iziet ārpus mājām visiem kopā, daudzas ģimenes to nav darījušas gadiem, tāpēc biedrības rīkotās nometnes šīm ģimenēm ir ļoti gaidīts pasākums – tajās ģimenes iegūst gan svarīgu informāciju, apgūst jaunas prasmes, gan atpūšas no ikdienas rūpēm, jo līdzās slimajiem bērniņiem nometnē ir brīvprātīgie palīgi, gan piedzīvo svētku mirkļus visi kopā.”

Labdarības akcijas „Enģeļu nometne” ietvaros tiks organizētas dažādas aktivitātes ar mērķi savākt ziedojumus vairākām sociālās rehabilitācijas nometnēm. Pirmais akcijas pasākums norisinājās tirdziņa Andele Mandele ietvaros, 13.februārī Ķīpsalas izstāžu centrā. Tās laikā tika savākti EUR 4230, un saņemts ziedojums no Kisas Rotary kluba Zviedrijā 1570 EUR. Kopējā nepieciešamā summa vienai nometnei ir vajadzīgi EUR 15.000.

Savukārt, no 18. – 21. jūnijam Tenisa Centrā Ādaži norisināsies ITFR 1st Rotary Latvia Open tenisa turnīrs, kur visi iegūtie līdzekļi tiks novirzīti šim cēlajam mērķim.

Aicinām arī jūsu klubu atbalstīt šo projektu. Speciālais labdarības konts ir šeit:

LV14NDEA0000084682949, Rīgas Ridzenes Rotari klubs, reģ. Nr. 40008012629, ar atzīmi ” Eņģeļu nometnei”.

Fotogrāfijas no iepriekšējām nometnēm https://failiem.lv/u/cmkp5euc

Video no iepriekšējām nometnēm https://failiem.lv/u/jeyyjaae

Detalizētāk par nometni latviešu valodā Nometne_projekts_Engelu nometne un angļu valodā Angel Camp_eng

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s