Ogres Rotary rūķu Ziemassvētku sagādātie pārsteigumi

Ogres Rotary rūķu Ziemassvētku sagādātie pārsteigumiTā jau ir tradīcija, ka Rotary biedri visa gada garumā piedalās dažādās labdarības akcijās un projektos, ziedojot tiem, kam ir grūtāk. Izņēmums nav arī Ziemassvētki, kuros katrs gaida kādu brīnumu. Pirms Ziemassvētkiem Ogres Rotary klubs un Ogres Rotarakta klubs gādāja un saiņoja dāvanas Meņģeles pirmsskolas un skolas vecuma bērniem. Pavisam lielajos dāvanu maisos sagūla 38 dažādi pārsteigumi, kuri tika nogādāti Menģeles bērniem 17.decembrī.
Taču ar to jau nebeidzās visi labie darbi un tā 26.decembrī Ogres lielveikalā „Dauga” notika akcija „Nopērc nieku, sagādā prieku!”. Ar saldumiem, mandarīniem, puzlēm un citām noderīgām lietām piepildījās divi iepirkumu rati. Piparkūku paciņas Rotary rūķi pasniedza katram akcijas atbalstītājam. Šo ideju – iepriecināt bērnus, sociālo māju un pansionātu iemītniekus – aizsāka Ogres Rotary klubs pirms deviņiem gadiem,kuru realizē Ogres Rotarakta klubs.
Un tā uz Meņģeli 27.decembrī devās Rotarakta kluba rūķi lai ar sagādātajām dāvaniņām iepriecinātu triju pagastu – Mazozolu, Taurupes un Meņģeles – bērnus.
Ogrē tika iepriecināti arī sociālo mājas iemītnieki dāvājot svētku klinģerus Ziemassvētku egles iedegšanā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s