Apgabala konference

APGABALA 2410 KONFERENCE | 24. APRĪLIS | 2021 |

Rotary apgabala 2410 konference 2021. gada 21. aprīlī atbilstoši valsts noteiktajiem ierobežojumiem notiks attālināti

T2021EN_Lockup_PMS-C

APGABALA 2410 KONFERENCE KALMĀRĀ | 18.-20.OKTOBRIS | 2019
Rotary apgabala 2410 konference Kalmārā 2019.gadā.
18.-20.OKTOBRIS

T1920EN_Lockup_PMS-C

Kalmāras Rotary klubs rīko nākošo apgabala konferencei, jo 2019.-20. Rotary gada apgabala gubernators Johans Gustafsons ir no Kalmāras RK. Ierakstiet datumu savos kalendāros!

Ikgadējā kopsapulce tiek plānota piektdienas vakarā, kurai seko saviesīgā pieņemšana Kalmāras Stadshotell. Sestdien notiek piemiņas dievkalpojums mūžībā aizgājušajiem mūsu apgabala rotariešiem

Pēc tam KalmarSalen notiks apgabala konference. Sestdienas vakarā, kā ierasts, būs bankets ar dejām un svētdienā tiks piedāvāta programma tiem, kuri vēlētos apskatīt un iepazīties ar Kalmāru.

Konferences darba valoda būs angļu valoda, bet, lai sniegtu gan Zviedrijas, gan Latvijas dalībniekiem iespēju uzdot jautājumus un iegūt skaidrojumus viņu dzimtajā valodā, par konferences moderatoru ir piekritis būt Jānis Andersons. Viesnīcas numuri ir iepriekš rezervēti viesnīcā Kalmar Stadshotell par īpašu cenu konferences viesiem, kuri savlaicīgi veiks savu rezervāciju. Tajā pašā laikā Kalmāras Rotary klubs strādā pie tā, lai organizētu “home stay” tiem viesiem no Latvijas, kuri to vēlētos. Mērķis ir visus izmitināt pastaigas attālumā no norises vietas.

Visiem Latvijas klubiem tiks nosūtīta tulkota pieteikuma veidlapa latviešu valodā. Dalības pieteikums būs jāiesniedz apgabala koordinatorei Ilzei, kura nodrošinās, ka pieteikumi tiek reģistrēti centrālajā reģistrēšanās platformā.

Kalmāra ir viena no vēsturiski interesantākajām pilsētām Zviedrijā, kas atrodas reģionā ar savu nākotni. Kalmāra ir valsts jaunākā universitātes pilsēta un gadu pēc gada ierindojas absolūti pirmajās vietās pēc tūrismas ceļveža noteiktām vasaras galamērķa pilsētām. Kalmāra ir pilsēta, kas ir pilna ar kontrastiem. Šeit satiekas pagātne un tagadne, mierpilna atpūta un dzīvīgums. Vēsturiskas ēkas, bruģētas ielas un skaistie parki nodrošina pilsētai šarmu un raksturu. Vienlaikus piedāvājot plaši pieejamu veikalu, restorānu un krogu klāstu.

Laipni lūdzam Kalmārā!